U društvenom domu Gorice Svetojanske održana je izvještajna i izborna sjednica Skupštine NK Sveta Jana
Skupštinari su jednoglasno podržali dosadašnji rad kluba te ponovno ukazali povjerenje Miji Severincu, koji ulazi u svoj peti mandat na čelu kluba. Izabrano je i novo vodstvo koje će u narednom razdoblju voditi rad svetojanskog nogometnog kolektiva.

Nakon što su skupštinari jednoglasno usvojili izvješća koja je podnio predsjednik kluba Mijo Severinac, pristupilo se izbornom dijelu sjednice na kojem je birano novo vodstvo kluba. Budući da nije bilo protukandidata, za predsjednika je jednoglasno izabran novi–stari predsjednik, g. Mijo Severinac, dok je dosadašnjeg dopredsjednika Darka Budinšćaka na toj funkciji zamijenio Miro Budinšćak.

Uz predsjednika i dopredsjednika izabran je i novi Izvršni odbor, koji čine: Darko Budinšćak, Marko Gvozdanović, Danijel Fabijanić, Stjepan Severinac, Tomislav Falica, Stjepan Višošević, Josip Štivorić, Petar Sedmak i Mate Ivančić.
Po završetku sjednice, u sklopu dužnosti Izvršnog odbora, potvrđen je i novi mandat dugogodišnjem tajniku kluba, g. Stjepanu Jagodiću.

Osim skupštinara, sjednici su prisustvovali i predstavnici svetojanskih udruga. Podršku novom vodstvu kluba svojim su dolaskom dali i gradonačelnik Zvonimir Novosel te predsjednik Sportske zajednice Domagoj Šlat, koji su u svojim obraćanjima čestitali na novom mandatu i pohvalili dosadašnji rad vodstva kluba.
SZGJ









